Sazinies ar mums

SIA “Daldehog Latvia” birojs atrodas Rīgā, Zārdu ielā 2A, LV 1083. Darba laikā zvaniet uz zemāk norādīto tālruni vai rakstiet mums uz e-pastu.

icon_widget_image (+371) 25679000 icon_widget_image info@daldehoglatvia.lv
Image Alt
Iepazīsti Daldehog Latvia

Zviedru mājiņas

Projektēšana, būve un uzstādīšana

Zviedru mājiņas

“Daldehog” klienti atpazīs pasaulslaveno zviedru celtniecības stilu, bet minētās zviedru mājiņas (“Attefallshus”) ir solis mazliet citā virzienā.

Uzņēmums Latvijā ražo kompaktas dzīvojamās mājas, ko iespējams transportēt un uzstādīt izraudzītajā vietā, kas Zviedrijā bieži ir skarbā fjordu ainava.

Pievilcīgā ideja un izpildījums ir perspektīva, kas pielāgojama arī Latvijas tirgum. Īsta māja ar pārdomātu dizainu, izturīgi materiāli, optimāli risinājumi maksimālai ērtībai un meistarība līdz pat vissīkākajai detaļai.

Šāda veida objektiem veicam “gatavs lietošanai” būvniecību. Mūsu “Attefallshus” modeļi pat mēneša vai divu laikā (atkarībā no noslogotības) tiek pabeigti mūsu rūpnīcā un ar kravas automašīnu tiek nogādāti līdz uzstādīšanas vietai, kur pie tam veicam zemes, elektrības un ūdens darbus.

Platība šādai mājai var būt līdz 25 kvadrātmetriem ar augstumu 4 metri, un tai nav nepieciešama būvatļauja. Vien ar kaimiņu piekrišanu un ziņojumu pašvaldībai jūs varat uzbūvēt pietiekami lielu māju pastāvīgai dzīvošanai vai namiņu viesiem, vai nojumi. Ar baseinu!

Projekti

Projekti