Sazinies ar mums

SIA “Daldehog Latvia” birojs atrodas Rīgā, Zārdu ielā 2A, LV 1083. Darba laikā zvaniet uz zemāk norādīto tālruni vai rakstiet mums uz e-pastu.

icon_widget_image (+371) 25679000 icon_widget_image info@daldehoglatvia.lv
Image Alt
Iepazīsti Daldehog Latvia

Vispārēja celtniecība

Objektu celtniecība un remonta darbi

Vispārējā celtniecība

Tirdzniecības un pakalpojumu telpas, rūpniecības un publiskie objekti, dzīvojamās un ofisu ēkas – izbūve vai renovācija – plašais kompetenču spektrs un uzņēmuma filozofija, pieņemot visaptverošu pieeju pasūtījumiem, garantē veiksmīgus risinājumus ieguldītājiem un pilnu atdevi no “Daldehog” katrā būvniecības procesa posmā – no idejas cauri projektēšanai līdz īstenošanai.

Mēs piedāvājam visaptverošu jaunu rūpniecības objektu celtniecību dažādiem mērķiem – ražotnēm, noliktavām, izplatīšanas centriem. Daudzu gadu pieredze un kvalificēts personāls ļauj mums veikt darbus iespējami īsākā laikā un vienlaikus saglabāt rūpnieciskās darbības nepārtrauktību.

Papildus jaunu objektu celtniecībai “Daldehog” specializējas arī biroja un tirdzniecības telpu pielāgošanā atbilstoši projektiem, kas saņemti no īrniekiem un pēc viņu tieša pieprasījuma.

Pasūtītāja projekta īstenošana ietver arī dizainera darbus un būvatļaujas saņemšanas nodrošināšanu. Ģenerāluzņēmēja līguma ietvaros pārvaldām arī būvniecības projektu.

Mums projekts nav vien tā kubatūra un vērtība, tas ir cilvēka roku darbs cilvēkiem.