Sazinies ar mums

SIA “Daldehog Latvia” birojs atrodas Rīgā, Zārdu ielā 2A, LV 1083. Darba laikā zvaniet uz zemāk norādīto tālruni vai rakstiet mums uz e-pastu.

icon_widget_image (+371) 25679000 icon_widget_image info@daldehoglatvia.lv
Image Alt
Iepazīsti Daldehog Latvia

Vēsture

Daldehog Latvia līdz šodienai

Par uzņēmumu

SIA “Daldehog Latvia” ir pašmāju celtniecības vadības uzņēmums ar saknēm Zviedrijā un plašu portfolio Austrumeiropā.

Mātesuzņēmums darbību uzsāka 1977. gadā ar ekskluzīvu “Shell” līgumu zviedru degvielas uzpildes staciju projektu īstenošanai.

Starptautiska uzņēmējdarbība tika uzsākta deviņdesmito gadu sākumā Polijā, kam sekoja ienākšana būvniecības tirgū Latvijā un Lietuvā.

Savas darbības sākumā, izmantojot mātesuzņēmuma izstrādātos risinājumus, “Daldehog” galvenokārt specializējās degvielas uzpildes staciju celtniecībā, rekonstrukcijā, renovācijā un apkalpošanā.

Turpmākajos gados uzņēmums pamazām paplašināja savas darbības vērienu, iegūstot bagātīgu celtniecības, renovācijas un pielāgošanas darbu pieredzi visos industriālās būvniecības segmentos un radot visaptverošu piedāvājumu dažādu investīciju īstenošanai. Līgumu ātra un rūpīga izpilde ļāva uzņēmumam iegūt labas atsauksmes, kas piesaistīja vēl citus klientus.

Lai gan šodien “Daldehog” pamatbizness norit Polijā, ir liela iespējamība sastapt “Daldehog Latvia” darbus savā ikdienā tepat.

Projekti

Degvielu uzpildes stacijas ir mūsu galvenā kompetence, jau sākot ar 1977.gadu. Pirmie Statoil Latvijā ir mūsu būvēti.

Dažādas sarežģītības būvniecības objekti ir mūsu stiprā puse. Mūsu pieredze sākas ar tāda lieluma objektiem kā privātmājas un beidzas ar daudzstāvu ofisa ēkām.

Papildus mūsu pamata kompetencēm, esam attīstījuši virzienu - uzstādīt un apkalpot ventilācijas sistēmas un aukstumiekārtas.

Izpēti

Darbības virzieni

Degvielas uzpildes stacijas 0
Vispārēja celtniecība un remonts 0
Aukstumiekārtu un ventilācijas sistēmas 0
Zviedru mājiņas 0