Sazinies ar mums

SIA “Daldehog Latvia” birojs atrodas Rīgā, Zārdu ielā 2A, LV 1083. Darba laikā zvaniet uz zemāk norādīto tālruni vai rakstiet mums uz e-pastu.

icon_widget_image (+371) 25679000 icon_widget_image info@daldehoglatvia.lv
Image Alt
Iepazīsti Daldehog Latvia

Mūsu pieeja

Mūsu pieeja

Mūsu pieeja

Mēs piedāvājam visaptverošu koncepciju un uzņemamies katru tās izpildes soli. Mūsu rūpes par paveikto darbu nenoslēdzas līdz ar projektu.

Ātra projektu īstenošana un nevainojams izpildījums ir uzņēmuma spogulis, kurā savu vīziju saskatīs potenciālie klienti.

“Daldehog Latvia” pazīstams kā spēcīgs un stabils celtniecības uzņēmums – biznesa partneris, kas uzticami izpilda pasūtījumus un profesionāli veic tam uztdotos darbus.

Neskatoties uz nostiprināto stāvokli tirgū, daudzajiem profesionāli izpildītajiem pasūtījumiem un plašo piedāvājumu investoriem, uzņēmums joprojām ir atvērts jauniem izaicinājumiem un nepārtraukti attīstās, lai palielinātu savas būvniecības iespējas.

“Daldehog Latvia” algo ap 40 darbinieku, tai skaitā inženierus un augsti kvalificētus būvniekus nozares galvenājās specialitātēs. Mums ir savi speciālisti dizaina, celtniecības vadības un pārraudzības jomās, elektrisko, siltuma apgādes, ūdens un sanitāro sistēmu un, protams, degvielas uzpildes staciju infrastruktūras izbūvē.

Lai uzņemtos arvien vairāk un lielākus projektus, “Daldehog Latvia” īsteno progresīvus attīstības plānus, kuru mērķis ir palielināt efektivitāti un būvniecības potenciālu, izvēloties jaunus apakšuzņēmējus un uzlabojot personāla kvalifikāciju.